Kdo jsme

Jsme začínající kreativní agentura složená ze dvou studentů z Prahy. Dodáváme kvalitní kreativní obsah, díky kterému se Vám podáří dosáhnout vašich cílů. Za ceny dostupné pro všechny.

Chtěli jsme se posunout ze školních projektů a stáží.

Proto jsme založili LTproduction. Poloprofesionální produkční společnost. Specializujeme se na produkci podcastů, natáčení videí a správu sociálních sítí. Produkujeme podcasty, od vymyšlení konceptu po jejich propagaci na sociálních sítích. Natočíme vaši firemní akci, vytvoříme video materiál pro podporu produktu nebo služby. Budeme spravovat vaše sociální sítě za účelem dosažení stanovených cílů. Vy se starejte o to, co vám jde nejlépe a zbytek přenechte na nás.

Tomáš Kubata

Tomáš Kubata

Studuje Business administration, Marketing a Finance na univerzitě ve Spojených státech. Specializuje se na správu sociálních sítí pro klienty. Absolvoval několik stáží ve velkých produkčně marketingových společnostech.

Lukáš Semrád

Lukáš Semrád

Studuje Vysokou školu ekonomickou v Praze. Vybudoval úspěšný YouTube kanál s více jak 20 tisíci odběrateli. Specializuje se na práci s kamerou, focení a následnou postprodukci. Má za sebou stáž v mezinárodní marketingové agentuře a nyní je stážista ve velké mezinárodní společnosti.

Naše služby
Nabízíme kombinaci širokého množství služeb složených za účelem dosažení Vašich cílů.

Dodáváme kvalitní, komplexní kreativní služby pro každého, kdo se chce posouvat kupředu, stejně jako my.

  • Natočení videomateriálů
  • Tvorba a správa podcastů
  • Kvalitní fotografie
  • Outsourcing střihu
  • Konzultace marketingové strategie
  • Správa sociálních sítí

Jsme mladý ambiciózní tým s jasným cílem, pomáhat klientům dosahovat stanovených cílů kvalitní a kreativní cestou.

Podívejte se, co umíme Podívejte se, co umíme

Kontaktujte nás